Primeur voor Den Haag: eerste Zigzag Boulders in Leidschenveen

17 October 2025, 11:56 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg

De wijk Leidschenveen heeft een primeur voor Den Haag te pakken. Onlangs is aan de Henk Kompagnelaan een Zigzag Boulder geplaatst, de eerste in onze stad.

De 'nieuwe sportsensatie' boulderen verovert steeds meer Nederlandse speelplaatsen. Stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg loopt voorop in Den Haag door als eerste een Zigzag Boulder te plaatsen. Het klimobject is zowel geschikt voor beginners als experts, zodat iedereen kan klimmen, ongeacht leeftijd, ervaring of atletisch vermogen.

"Een toffe stap richting meer beweging, avontuur en plezier in de buitenruimte", aldus Stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg. De Zigzag Boulders zijn geplaatst op de hoek met de Pieter van der Meulenlaan, op de plek waar eerst een klimkooi stond.